دلبستگی

ژوئیه 8, 2007

فرزاد حسنی عزیز دلم خیلی برایت می سوزد

Filed under: جامعه,سینما،تلویزیون — سینا ر @ 6:44 ب.ظ.

واقها نمی دانم که خود شیفتگی در علم پزشکی امروز جزء بیماریها به ثبت رسیده است یا نه؟ من از تمامی پزشکان حاذق می خواهم که این پسر را در یابند بیماری اش خیلی حاد شده است! در کوله پشتی 4 بیماری فرزاد حسنی به شدت جهش پیدا کرده است این را تنها با 10 دقیقه تماشای این برنامه به شدت مسخره و مضحک می توانی درک کنی.
جالب است، آقای حسنی در یکی از پربیننده ترین ساعات، شبکه 3 سیمای جمهوری اسلامی ایران را در اختیار گرفته و هر مزخرفی که دلش می خواهد به زبان می آورد. البته نمی توان خیلی برای او ایراد گرفت وقتی هر ننه قمری فقط به علت بلد بودن آداب ثناگویی و داشتن روابط خوب و خم و راست شدن جلوی هر ناکسی، می تواند تریبون را دست بگیرد چرا فرزاد نگیرد! چه کسی از تو هنرمند تر در این زمینه فرزاد جان؟! واقعا که حسادت هم دارد!
در برنامه هایت مدام از دشمنان خیالی ات حرف می زنی! آخر عزیزم تو چه داری که دیگران با تو دشمنی کنند و بخواهند آن را بگیرند؟ نکند واقعا باورت شده که چیزی هستی، آخر هنری که تو داری هرکسی میتواند به سادگی داشته باشد خودت از همه ما بهتر میدانی که اینروزها بادمجان دور قاب چیدن چقدر خریدار دارد، فکر نمیکنم خیلی هم کار سختی باشد، فقط مشکل اینجاست که بعضی ها شرافتشان را با هیچ چیزی عوض نمی کنند، میدانم درکش برایت سخت است!
نمیخواهم بگویم که با همه در بیفتی و جواب همه را بدهی، خلاصه تو هم باید نان بخوری میتوانم این را درک کنم، تو تقصیری نداری، فقط از تو میخواهیم مثل بقیه همکارانت سرت را پایین بیندازی و به این کارت افتخار نکنی تا ما چندشمان نشود.
(حالا که این را می نویسم مهمان بی سواد برنامه کوله پشتی صدای سعید حدادیان را هم در آورده است! -زیاد در چند و چون ماجرا نیستم حواسم به نوشتن است-) و در پایان به این نکته اکتفا می کنم..
از دوستانم شنیدم که در برنامه 16 تیر ات به فرمی مسخره در صحبتهایت از زبان گیلکی استفاده برده ای تا بتوانی جماعتی را بخندانی، فقط خواستم بگویم که همشهری های من به تمسخر لمپنهایی مثل تو وجهی نمی نهند، عزیزم شما برای ما اسطوره کاسه لیسی هستی می توانی به این موضوع افتخار کنی، ثنای این و آن را بگویی تا یک لقمه نان بخوری و به شهرتی برسی دلم برایت می سوزد فرزاد جان چکار کنم دست خودم نیست!

در رابطه با فرزاد حسنی بخوانید : تغییر شیرین

جدیدترین: فرزاد حسنی بیمار است یا برکنار شده؟

Advertisements

37 دیدگاه

 1. سلام سينا
  خيلي بامزه نوشتي .خدا دلت را شاد كني والبته دل فرزاد را هم كه باني همچين سوژه جالبي بوده.[چشمك]

  دیدگاه توسط منصوره — ژوئیه 9, 2007 @ 4:33 ق.ظ.

 2. Rastesh manam az in pesare khosham nemiad vali
  nabayad monkere kare khoobesh shod
  ensafan mojrie khoobie o az 4 sale pish khoob too dele keiliha
  khodesho barnamash ja baz kardan
  man chand vaghtie 7shmbe ro sobhaye jome azradio javan
  goosh midam o hal mikonam (kargardanes hasanie ) kolan tarafdar ziad dare o az in jahat ke doshman ham ziad dare adame ghabele eherami

  دیدگاه توسط Hadi — ژوئیه 9, 2007 @ 7:40 ق.ظ.

 3. من که دلم واسه چنین کسی نمی سوزه. این و و اون خبرنگاره، نجف زاده ، از نظر من غیر قابل تحمل ترین آدمای موجود در تلویزیون هستن

  دیدگاه توسط محراب — ژوئیه 9, 2007 @ 10:32 ب.ظ.

 4. سلام البته اين نظز شمااست بعضي ها از همين فرزاد هم خيلي خوششان مي آيد همين چند روز پيش خيلي ها نوشتند كه فرزاد حسني ممنوع تصوير شده است و نداي وا اسلام سر دادند..

  دیدگاه توسط محدث — ژوئیه 10, 2007 @ 4:17 ق.ظ.

 5. چه خوب که یکی پیدا شد جواب این همه تملق و چاپلوسی و کاسه لیسی و مسخره بازی این مرتیکه رو بده… و چه خوب که اون نفر سینای عزیزه… کاش در مورد این اقای کامران خان … حالم ازش بهم می خوره!… لعنتی.

  دیدگاه توسط آریا — ژوئیه 11, 2007 @ 5:11 ق.ظ.

 6. آخ گفتی سینا.هر وقت چشمم بهش می افته انقدر فحش می دم که مامانم دعوام می کنه.واقعا موجود … البته من با این حرفت که گفتی همه می تونن این کارو بکنن و این آدم هنر خاصی نداره مخالفم. هر کسی نمی تونه این همه کلمه قلمبه سلمبه رو کنار هم ردیف کنه و درست و به جا ازشون استفاده کنه.سخنوری یه نوع هنره که این آدم داره، فقط مشکلش اینه که سخنانش بوی آشغال می ده.

  دیدگاه توسط شیدا — ژوئیه 11, 2007 @ 8:33 ق.ظ.

 7. باهات تا حدودی موافقم….ولی آوردن حسین پور تو برنامه شاهکار بود!

  دیدگاه توسط خران دو عالم — ژوئیه 11, 2007 @ 1:31 ب.ظ.

 8. کاسه لیس یا خاش والیس؟ d: ها؟
  چیکارش داری بنده خدا رو :-w بچه به این باحالی! اگه تونستی یکی مثه این پیدا کنی….

  دیدگاه توسط چشم غمگین — ژوئیه 11, 2007 @ 4:20 ب.ظ.

 9. ها ها ها ها ها خیلی خندیدم
  ایشا الله که قبول شیم البته اگه حضرت محمد برامون دعا کنه وگرنه ما به هیچ نحو دیگری در دانشگاه راهمان نم ی د ن …

  دیدگاه توسط neda — ژوئیه 11, 2007 @ 9:23 ب.ظ.

 10. راستیییییییییییییییییییییییییییی من اپیدم
  از همه دعوت میکنم که به منم سری بزنید
  مخصوصا شما اقا سینا

  دیدگاه توسط neda — ژوئیه 11, 2007 @ 9:31 ب.ظ.

 11. عجب وبلاگی داری ها برای کامنت گذاشتن از هفت خوان رستم که چه عرض کنم از هشت خوانشم باید بگذری
  راستی فکر نمیکردم خوشت بیاد گفتم العانم میای یه چند تا فحشمون میدی و می ری !!!!!
  مرسی که سر زدین
  در پناه حق

  دیدگاه توسط حصار تردید — ژوئیه 12, 2007 @ 10:23 ب.ظ.

 12. هاها ها ها یعنی خندیدن!

  دیدگاه توسط حصار تردید — ژوئیه 12, 2007 @ 10:24 ب.ظ.

 13. از نوشتنت لذت بردم…
  با بودن همچنین برنامه و مجری هایی احساس نمی کنید به شعور ملت توهین می شه؟
  شاد باشی…
  یاحق!

  دیدگاه توسط اردلان — ژوئیه 13, 2007 @ 9:54 ب.ظ.

 14. ايشون به جز بيماري نارسيسم(خودشيفتگي) دچار بيماري پارانويا(توهم توطئه)هم هستن. واقعا برنامه مزخرفي هست با متن احمقانه اي كه يكي از اين مطبوعاتي هاي پاچه خار حسني مينويسه. كسي كه پاچه خاريه يه پاچه خار رو بكنه ،شاه پاچه خاره.

  دیدگاه توسط بي‌نام — ژوئیه 14, 2007 @ 1:46 ق.ظ.

 15. خيلي وبلاگ مسخره و مذخرفي داريد مي خواي از کسي انتقاد کني مثل آدم انتقاد کن نه مثل آدمهاي عقب افتاده ذهني وقتي اين وبلاگ رو ديدم حالم از هر چي وبلاگ بود بهم خورد به نظرم به جاي فرزاد حسني توي وبلاگ نويس بايد به يک روانشناس ( دامپزشک ) مراجعه کني بسيار کثيف هستي باي

  دیدگاه توسط فرهاد — ژوئیه 14, 2007 @ 8:18 ق.ظ.

 16. آقاي حسني فقط يك خودفروخته است . كسي كه با مسخره قرار دادن ديگران و كاسه ليسي مقامات سعي دارد پله هاي ترقي را طي كند.

  دیدگاه توسط رها — ژوئیه 14, 2007 @ 8:42 ق.ظ.

 17. واقعا فکر میکنید هنری که فرزاد در مجری گری داره بقیه دارن؟واقعا فکر میکنید هرکسی میتونه به سادگی داشته باشه؟..واقعا شما آقای حسنی رو با رامبد جوان و اشکان خطیبی و مرتیکه آشپزه گلریز یکی میدونید؟؟کسایی که تو حرف زدن عادی خودشونم موندن چه برسه به آداب ثناگویی و داشتن روابط خوب !و معلوم نیست به چه دلیلی تریبون رو به دست گرفتن.
  این آقا اونقدر ها هم بادمجان دور قاب چین نیست که اگر بود قطعا میتونست دل افرادی چون شما به اصطلاح دشمن ها رو به دست بیاره

  دیدگاه توسط حرف زیادی — ژوئیه 14, 2007 @ 11:34 ق.ظ.

 18. مرداني كه دچار خودشيفتگي هستندمعمولا زندگي خصوصي موفقي نخواهندداشت كمااينكه ايشان هنوزنتوانسته تشكيل زندگي دهددرثاني برنامه چاپلوسي كه فرموديد گريبانگير اكثربرنامه هاي سيماهست كافيست نگاهي به صبح بخيرايران و……بيندازيد تاببينيدچقدر اين مسئله در رسانه ما جاافتاده است كانت فيلسوفي تاثيرگذار در فلسفه است تنها به دليل اينكه باب نقادي را باز كردبه ضعف هاي فلسفه اش كار نداريم اما حتي نشان دادكه از عقل هم مي توان انتقاد كردچرا ايشان تا اين اندازه باب نقد را به روي برنامه خود مي بندد البته كارسيما با صدا تفاوت دارد شايد ايشان در راديوجوان توانمند باشند اما آيا يك فرمول همه جاجواب ميدهدسن ايشان هم سني نيست كه نتواند واقع گرا باشد

  دیدگاه توسط زهراعلوي — ژوئیه 14, 2007 @ 12:26 ب.ظ.

 19. درود بر صاحب قلم عزيز،سينا با نظرات شما توافقي دارم بسيار… اما هميشه از قضاوت كردن پرهيز مي كنم و آن را بسيار پر مخاطره مي دانم،خرسند باشيد.

  دیدگاه توسط mohammadfekri — ژوئیه 14, 2007 @ 2:20 ب.ظ.

 20. الهی بمیرم! تو خودت از ته ته ات (= انتها) داری می سوزی! اگه خودت رو عقل کل ندونی اینم یک ضعفه!

  دیدگاه توسط A — ژوئیه 14, 2007 @ 4:33 ب.ظ.

 21. من از اين اداها متعجب و مبهوتم ، بقول خود آقا فرزاد : من شاعري هستم كه از باران متنفر است : )خب كي چي ؟ هر جنبنده اي از باران خوشش مي ياد تازه ادمهاي احساساتي مثل شعرا كه بايد بيشتر خوششان بياد . همه ادمها نقص وعيب دارند اما اونهائي كه جلوي دوربين هستند بايد رعايت كنند خلاصه كلام اينكه » خيلي به خودش نون قرض ميده» دماغ فيل كه سهله سوراخ اسمان هم كه گشاد پس اين بابا ازكجا افتاده؟ اما دكتر فرهنگ خوب زد توذوقش كه اگر شاعري دروغ گفتنه من آرزو مي كنم هيچوقت شاعر نباشم.

  دیدگاه توسط محمد — ژوئیه 15, 2007 @ 6:02 ق.ظ.

 22. سینای عزیز من به تو توهین نکردم …اتفاقا با اینکه بعد از فرهاد برات کامنت گذاشتم ولی اصلا حرفش رو نخوندم..بهرحال مهم نیست یعنی اون کامنت ربطی به پستت نداره احتمالا یه خورده حساب شخصی بوده!
  منم از جو قطار ناراحت نیستم اصلا…در نهایت تقصیر آقای دهقانی هستش که نظرات رو اینقدر علنی کردن..

  دیدگاه توسط حرف زیادی — ژوئیه 15, 2007 @ 3:01 ب.ظ.

 23. این و و اون خبرنگاره، نجف زاده ، از نظر من غیر قابل تحمل ترین آدمای موجود در تلویزیون هستن

  دیدگاه توسط haddad — ژوئیه 15, 2007 @ 4:30 ب.ظ.

 24. همتون دیونه ایدد.بس کنین دیگه این حرفارو. اگه چیزی برای حسادت نداره چرا همه دارین خفه میشین. جمش کنین بابا…

  دیدگاه توسط نازنین — ژوئیه 16, 2007 @ 6:14 ق.ظ.

 25. سلام!
  1 اولین بار است سر می زنم وبلاگ زیبایی دارید من هم احساس می کنم با شما تفاهم دارم!
  2 به نظر من در جامعه ای که اساس آن بر ایدئولوژی است حریم خصوصی معنایی ندارد.
  3 حیف وقت نیست در مورد این مترسک های دوره دیده اطلاعاتی که حتی پا را از «رسانه فریب بورژازی است «نیز فراتر گذاشته اند!
  4 موفق باشید!

  دیدگاه توسط لعنتی — ژوئیه 16, 2007 @ 12:04 ب.ظ.

 26. سلام واقعا چه سایت خوبی دارید بهتون تبریک میگم .هر چی که نداشته باشین لا اقل آمار آدمای حسود وخود بین رو اعلام میکنه .چون چشم دیدن بهتر از خودشون وندارن همه با حرفای مزخرف تر از مزخرف شما موافقن .
  خود شکن آیینه شکستن خطاست همین شما هستین که نمی ذارن چند تا جوان با استعداد مثل فرزاد وکامران نجف زاده رشد کنن .با چشمای شورتون چشمشون میکنید یه بلایی سرشون می یاد مثل خانم صادقی که اینقدر پشت سرش گفتن که مریض شد ودیگه نیومد .خب دیگه حربه ی آدمای بی هنر همینه

  دیدگاه توسط سوگند — ژوئیه 18, 2007 @ 1:05 ب.ظ.

 27. سلام .
  به هر حال بچه خوشگل بودن مزایای زیادی دارد .مثلا میتوانی با داشتن یک پارتی در صدا و سیما به جاهای بالا برسی و هر چرت و پرتی که بخواهی به خورد مردم بدهی . من اگر بفهمم چه کسی این حسنی را انتخاب کرده یگ تیپا نثارش میکنم .آپ کردم .بیا سری به ما بزن .قربانت.سعید .

  دیدگاه توسط سعید صادقی — ژوئیه 21, 2007 @ 3:17 ب.ظ.

 28. […] جولای 21st, 2007 in شخصی بعد از مقاله فرزاد حسنی عزیز دلم خیلی برایت می سوزد ،بر خلاف تصورم خیلی از دوستان از این انتقاد تند از […]

  بازتاب توسط تغییر شیرین « دلبستگی — ژوئیه 21, 2007 @ 8:50 ب.ظ.

 29. salam
  albateh in goftego ba sardar radan kheyli jaleb bood baram.frazad kheyli ghashang enteghad kard.kari ke hich mojriye seda sima to in chand sal be khodesh jorat nemidad va nakhahad dad.adame shojaee hast be nazaram.vagar na enghadr mogheeyate khodesho be khatar nemindakht.age kase lis.khash valis…..va ya har chi digeh bood harfhaeeyo tekrar mikard ke sardar khoshesh biyad va dele agha ham khoshnood beshe.dar morede najafzadeh ham ke behtarin khabar negare seda va sima hast.ba mozoaate gheyre tekrarish.hichvaght kelishe ro ghatiye karash nakardeh.harfe taze dare baraye zadan.in 2nafar noavari kardan va pole noavarishoono mikhoran.shoma ham mitoonid besmelah.dar zemn shoma ham ye jor khashvalisid.chon age in karo nakonid dar ayandehee nazdik weblogetoon filter khahad shod. .

  دیدگاه توسط maham — ژوئیه 24, 2007 @ 8:58 ب.ظ.

 30. براتون متاسفم که حتی بلد نیستید انتقاد کنید. تازه آدم باید خیلی خودشیفته تر باشه که یه سایت راه بندازه وتوش چنین مزخرفاتی بنویسه.عوض این کارها برید یه سطل آب سرد بریزید رو سرتون که از فرط حسودی بیشتر از این نسوزید!!!

  دیدگاه توسط اشراق — ژوئیه 29, 2007 @ 5:28 ق.ظ.

 31. خداییش اگه فرزاد چیزی نداره پس چرا همتون دارید از فرط یک بیماری لا علاج به نام حسودی منفجر می شوید جمش کنید بابا….!!!!!

  دیدگاه توسط هدیه — ژوئیه 31, 2007 @ 11:36 ق.ظ.

 32. […] آگوست 6th, 2007 in سینما،تلویزیون شاید به علت مقاله ای که در انتقاد از فرزاد حسنی قبل از آن مصاحبه جنجالی نوشتم اینک […]

  بازتاب توسط فرزاد حسنی بیمار است یا برکنار شده است؟ « دلبستگی — اوت 6, 2007 @ 10:51 ق.ظ.

 33. gerivan
  گریوان
  گریوان را فرهنگ معین به گریبان معنی وآورده روستاومحلی است درجنوب بجنوردکه درآن بنشنجات زیادکشت می شود.ویا درجای دیگرگریوان رامحل سکونت گبر نشینان توضیح داده اند.درحال حاضر معنی لغوی گریوان هرچه باشد مهم نیست .مهم اینست که گریوان روستایی باهمین نام ،منطقه ایست درجنوب یاقبله شهرستان بجنورد(درخراسان شمالی )وشمال شرقی قله کوه سالوک.ذکرمسافت وراه عبورومروراین روستاوروستاهای اطراف رابدون توضیح مسیرهایش میسر نیست.حداقل مسافت ازمسیر زو18 کیلومتر(فعلامتروکه شده )وحداکثرویاطولانی ترین مسیر تابجنورد35 کیلومتراست که ازجاده اسفرایین دراسدلی جداشده باعبورازاماموردی، درتوم ،قاپاق وعلی گل به گریوان می رسد.راه نیمه فعال آن ،پس بئش قارداش ازقره باشلوبه علی گل واردوبه گریوان می رسد.این مسیرحدود25 کیلومتراست که بعلت کوهستانی بودن کمترمورداستفاده قرارمی گیرد.
  گریوان وآبادیهای وصل به آن گامهای پیشرفت رایکی پس ازدیگری برداشته وبااجرای پروژههای جاده ،طرح هادی،گازکشی،اصلاح شبکه های آبرسانی،مخارات وبهداشت و…درحال تبدیل به شهرمی باشد.
  بنده(الیاس پهلوان) بااحساس دین به زادگاهم با راه اندازی وبلاگ گریوان درسایت های زیروخریددمین وفضا باعنوان http://www.gerivan.ir قصد معرفی توانمندیهای تولیدی(کشاورزی ،فرش ،پرورش ماهی ،دامپروری و…)گردشگری واکوتوریسم و…)رادارم.بخشی ازنیازمندیها وتوانمندیهای گریوان رادرقالب یادداشتهای خویش آورده واطلاعات جامع ترراباکمک بعضی دوستان وهمشهریهادرحال جمع آوری هستیم.امیدآن که همه هموطنان به ویژه گریوانیهای عزیزبانظرات ، مقالات وپیشنهادات ارزنده خودیاری رسان ماواهالی محترم باشند.
  http://gerivan.mihanblog.com/
  http://www.gerivan.iranblog.com/
  http://gerivan.blogfa.com/
  http://gerivan.persianblog.ir/

  دیدگاه توسط الیاس پهلوان — اوت 8, 2007 @ 7:56 ق.ظ.

 34. من به ايشون انتقاد دارم ولي حرفاي شما دور از انصاف و البته ادب
  ما نسبت به هر حرف نسبت به هر كسي مسئوليم
  كاري نكنيم شرمندگيش برامون بمونه
  فرزاد جوون وبراقو عجول
  شايد اكه خيلي از شما ها جاي اون بودين سقف و سوراخ مي كردين
  به هر حال اگه نمي تونين تحملش كنين نگاش نكنين كسي مجبورتون نكرده

  دیدگاه توسط neda — اوت 11, 2007 @ 6:29 ق.ظ.

 35. نمی دونم اشتباه فرزاد بزرگتر بود که (فقط یه روز) تو پخش زنده یه کم تند رفت یا اشتباه صداوسیما که بای همیشه خودشو ومخاظباشو از کسی مثل فرزاد محروم کرد؟

  دیدگاه توسط مهاجر — دسامبر 19, 2007 @ 8:54 ب.ظ.

 36. امثال ادمهای عقب افتاده ای مثل تو با این طرز فکرو فهم و شعور پایین همون بهتر که سرشونو بذارن بمیرن. جنابعالی نظرتو واسه خودت نگه دار. اتفاقا منم دلم خیلی برای تو میسوزه بدبخت بیچاره اگه برات مهم نیست چرا داری اتیش میگیری از اینکه میبینی فرزاد اینقدر محبوبه . در ضمن فرزاد اونقدر هوادار داره که حرفای مزخرف و صدتا یه غاز تو نه مهم باشه نه به چشم بیاد , وبه نظر من وخیلیای دیگه تو و کسایی که حرفای مزخرفتو تایید میکنن کوته فکر ترین و غیر قابل تحملترین ادم روی زمینید

  دیدگاه توسط پری — ژوئیه 15, 2008 @ 8:28 ب.ظ.

 37. خدا بهت عقل بده پري خانم! دعاي ديگه اي واست نميكنم.. اما همينكه فحاشي ميكني معلومه كه نوشته من تاثيرش رو گذاشته! اما كاش اندكي هم شعور داشتي و به تاريخ اين نوشته نظري مي افكندي!

  دیدگاه توسط سینا ر — ژوئیه 16, 2008 @ 10:31 ق.ظ.


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

ساخت یک وب‌گاه یا وب‌نوشت رایگان در وردپرس.کام.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: